Máme pro Vás tip na akci v Praze – září

Honzík a mařenka

Síť mateřských center (MC) připravuje zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi na téma „Rodina jako první univerzita dítěte“ s názvem Honzík a Mařenka se vydávají do světa, které se bude konat v pátek 5. 9. 2014 od 14 do 18 hod v centru Prahy v parku Kampa.

Návštěvníci akce se mohou těšit na 10 soutěžních stanovišť zajištěných pražskými mateřskými centry a společností Scio a dalšími partnery, kde budou děti společně se svými rodiči či prarodiči plnit nejrůznější kreativní a dovednostní úkoly. Čeká vás například výtvarná a rukodělná dílnička, hudební dílnička, pohybové aktivity, vícegenerační, multikulturní a ekologické vzdělávací úkoly, aktivity na rozvoj měkkých dovedností, a mnoho dalšího. Bude zde i bohatý doprovodný program: malování na obličej, divadelní představení pro děti, hudební vystoupení, nebo výstava fotografií.

Cílem akce je ukázat rodičům, co vše mohou naučit své děti, než se vydají do školy, aneb které buchty společně s rodiči upečou na cestu. Vedle toho zde představí svou činnost i pražská mateřská centra, která mj. poskytují právě tento prostor pro rozvoj schopností a dovedností předškolních dětí.

Vstup na akci je zdarma! Vítání jsou všichni od malých po velké, vezměte i své babičky, dědečky, tetičky a strýčky, …!

V příloze najdete pozvánku, více informací o akci najdete na webových stránkách akce:

http://www.kridla-koreny.cz/menu/kalendar-akci/nenechte-si-ujit/honzik-a-marenka-se-vydavaji-do

nebo na webových stránkách mediálního partnera:

http://www.peknyden.cz/akce-pro-deti/6766-park-kampa-honzik-a-marenka-se-vydavaji-do-sveta/.

Aktuální informace můžete sledovat i na facebookovém profilu Sítě MC pod událostí Odpoledne pro rodiny s dětmi s názvem Honzík a Mařenka se vydávají do světa.