Zajímavosti pro rodiče

Získejte zdarma praktické dovednosti a pomozte si ke klidnému návratu či nové práci!

Vážení rodiče, nabízíme Vám možnost bezplatné účasti na vzdělávacím projektu OPPA spolufinancovaném Evropským sociálním fondem prostřednictvím vzdělávací a poradenské společnosti 1. VOX a.s.: „ÚSPĚŠNÝ NÁVRAT PRAŽSKÝCH RODIČŮ PO MATEŘSKÉ / RODIČOVSKÉ DO ZAMĚSTNÁNÍ“. Cílem projektu je vyškolit přihlášené pražské maminky a tatínky v praktických dovednostech, díky kterým vzroste jejich reálná šance na... »

Podnikání maminek

MPSV podporuje projekty, které po rodičovské pomáhají rozjet vlastní podnikání

Končící rodičovská dovolená může být vhodným impulsem pro to zamyslet se nad dalším profesním směřováním. Samozřejmě jsme nejradši, když kroky našich rodičů směřují zpět k nám. Jednou z dalších cest, jak se postupně vracet do pracovního života a přitom trávit dost času s rodinou, je však také rozjezd vlastního podnikání. Ministerstvo práce a sociálních věcí prostřednictvím Evropského sociálního fo... »

Women UP Mikropodnikání Mikrofinance_2

Inspirace ze zahraničí ve WomenUP! Nový projekt pro podporu podnikání

Půl roku po konání druhého ročníku konference EOED Prague spouštíme dva portály: Inspirovat jsme se nechali Mexikem a Chile. Prvním z nich je portál pro mikro-podnikatelky a začínající podnikatelky WomenUP! druhým je portál nabízející vzdělávání, konzultace ale i informace o možnostech financování vlastního podnikání.  Virtuální prostor pro vás pro rozvoj podnikání a byznysu. Registrace jsou otevř... »

8297372700_766f7d274a_z

Nejlepší dětské knihy

Komise pro dětskou knihu Svazu českých knihkupců a nakladatelů a Česká sekce IBBY představili katalog, v němž budou každoročně doporučovat nové české knihy pro děti a mládež. Výběrový katalog by měl sloužit k orientaci knihkupcům, knihovnám, školám, ale také rodičům a širší veřejnosti. V České republice každoročně vychází téměř jeden a půl tisíce dětských knih a pro čtenáře je poměrně těžké se v n... »

rozmberk Velikonoce_2015

Přijeďte si užít jaro do Rožmberku nad Vltavou

Odpočiňte si, načerpejte novou energii, ochutnejte tradiční velikonoční pokrmy a prožijte u nás Velikonoce – svátky jara. Speciální nabídku připravilo Rekreační zařízení České pošty s. p., Rožmberk nad Vltavou, a to v termínu 3. – 6. dubna 2015.  V malebném jihočeském městečku si užijete nejen pomlázku a vycházky jarní přírodou, ale můžete navštívit i hrad Rožmberk a ostatní památky v blízké... »

Stránka 1 z 16123»

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>