Získejte zdarma praktické dovednosti a pomozte si ke klidnému návratu či nové práci!

Vážení rodiče, nabízíme Vám možnost bezplatné účasti na vzdělávacím projektu OPPA spolufinancovaném Evropským sociálním fondem prostřednictvím vzdělávací a poradenské společnosti 1. VOX a.s.:

„ÚSPĚŠNÝ NÁVRAT PRAŽSKÝCH RODIČŮ PO MATEŘSKÉ / RODIČOVSKÉ DO ZAMĚSTNÁNÍ“.

Cílem projektu je vyškolit přihlášené pražské maminky a tatínky v praktických dovednostech, díky kterým vzroste jejich reálná šance na udržení či nalezení vhodného zaměstnání.

Projekt je určen pražským rodičům na mateřské/rodičovské dovolené nebo maximálně 2 roky po MD/RD či samoživitelům pečujícím o dítě do věku 15 let, kteří hledají práci nebo se na návrat do zaměstnání chystají – za podmínky, že mají trvalé bydliště v Praze nebo se více jak polovinu roku zdržují na území hlavního města Prahy.

O jaké kurzy jde?

Právní, finanční, účetní a daňové a školení z oblasti marketingu. Dále vybrané manažerské tréninky, školení pro personalisty a některá školení na sociální sítě. Pozor – nevztahuje se na počítačové kurzy a kurzy soft skills.

Stačí si jen vybrat některý z kurzů s termínem do 31. 10. 2015 a kontaktovat paní Žanetu Čížovou (NSG Morison) e-mailem rd@rd.nsgmorison.cz. Potřebné informace Vám ráda sdělí na telefonním čísle 734 524 457.  

KALENDÁRIUM KURZŮ A SEMINÁŘŮ

20. – 22. 7. 2015 IFRS V PRAXI Robert Mládek (poradce a školitel, kde vystudoval finance a účetnictví na University of San Francisco)
20. – 21. 7. 2015 VEDENÍ MZDOVÉ AGENDY – PRO ZAČÍNAJÍCÍ MZDOVÉ ÚČETNÍ Ing. Růžena Klímová (odborná lektorka a konzultantka mzdového účetnictví, specialistka personální agendy)
21. – 22. 7. a 28. – 29. 7. 2015 LETNÍ ŠKOLA MARKETINGU Ing. Tomáš Zykán (trenér a konzultant)
22.07.2015 VEDENÍ MZDOVÉ AGENDY – KOMPLIKOVANÉ MZDOVÉ VÝPOČTY Ing. Růžena Klímová (odborná lektorka a konzultantka mzdového účetnictví, specialistka personální agendy)
10. 8. – 23. 9. 2015 DAŇOVÝ PROFESIONÁL® – KOMPLETNĚ PRŮVODCE DAŇOVOU SOUSTAVOU PRO BĚŽNOU PRAXI
MOŽNOST ZÍSKAT MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT IES
19 dnů = 19 lektorů
12. – 13. 8. 2015 ZÁKONÍK PRÁCE Z POHLEDU PRAXE V ROCE 2015 Mgr. Vladimír Černý (lektor a poradce v oblasti pracovněprávních vztahů a kolektivního vyjednávání)
20. – 22. 8. 2015 ÚČTO A DANĚ – ANEB ŠKOLÍME SE V PŘÍRODĚ – XIII. ROČNÍK (MONÍNEC) Ing. Blanka Mattauschová (GFŘ – řed. odboru nepřímých daní)
Ing. Jiří Klíma (daňový poradce, člen představenstva Sdružení účetních a daňových poradců v Brně)
Ing. Vlastimil Bachor (specialista na daň z příjmů právnických osob)

Kompletní nabídku vzdělávacích akcí naleznete KURZY A SEMINÁŘE